window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-144167967-1'); Konferansjer Wodzisław Śląski, Rybnik, Jastrzębie - Agencja XYBRYZT window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'AW-655919844'); (function(h,o,t,j,a,r){ h.hj=h.hj||function(){(h.hj.q=h.hj.q||[]).push(arguments)}; h._hjSettings={hjid:1940020,hjsv:6}; a=o.getElementsByTagName('head')[0]; r=o.createElement('script');r.async=1; r.src=t+h._hjSettings.hjid+j+h._hjSettings.hjsv; a.appendChild(r); })(window,document,'https://static.hotjar.com/c/hotjar-','.js?sv='); !function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '290874312298761'); fbq('track', 'PageView');

Konferansjer
Wodzisław Śląski, Rybnik, Jastrzębie Zdrój

Organizujesz event, wydarzenie, imprezę i potrzebujesz konferansjera? Jesteś w dobrym miejscu. 

Zadzwoń: 570 033 244
lub wypełnij formularz – odpowiemy w 24h

Polityka prywatności

Konferansjer Wodzisław, Rybnik, Jastrzębie – CENNIK

Kim Jest Konferansjer z Agencji XYBRYZT?

Kacper Biernacki

– Konferansjer

Kacper jest specjalistą w dziedzinie mówienia, rozmowy i przemawiania. Jego wieloletnie doświadczenie w Toastmasters, jako szkoleniowiec, coach czy prelegent wydarzeń biznesowych nauczyły go czuć się na scenie z mikrofonem w ręku, jak ryba w wodzie. Jest błyskotliwy, energiczny, zabawny i co najważniejsze empatyczny, dzięki czemu bez pudła  potrafi wyczuć widownię, a swoje wystąpienie przystosować pod jej dyktando.

Dobry konferansjer wpływa na jakość każdej imprezy – od plenerowego pikniku, poprzez firmowy event do wielkich wydarzeń gromadzących rzesze ludzi. Kacper sprawnie poprowadzi każdą z nich, a twoi goście wyjdą z imprezy zadowoleni i z uśmiechem na ustach.  

Doświadczenie Kacpra Biernackiego

01

Wywiady

02

Prelekcje

03

Wystąpienia Publiczne i Medialne

04

Kacper Debata społeczna

Debaty społeczne

05

Szkolenia

06

Kacper Debata społeczna

Eventy muzyczne

ToastMaster – Co to jest?

Toastmasters jest organizacją międzynarodową typu non-profit. Jej celem jest szerzenie umiejętności komunikacji, przemawiania i przewodzenia.

Pierwszy klub został założony 22 października 1924 roku przez Ralpha C. Smedleya w Santa Ana w stanie Kalifornia w ramach działalności innej organizacji o nazwie „Young Men’s Christian Association” (Związek Chrześcijańskiej Młodzieży Męskiej). Od czasu oficjalnego powołania organizacji 19 grudnia 1903 roku przewinęło się przez nią ponad cztery miliony osób. Na dzień dzisiejszy Toastmasters International zrzecza ponad 352000 osób w ponad 16400 klubach, mieszczących się w 142 państawch.

Kluby Toastmaster zrzeszają od 20 do 30 osób, a członkowie spotykają się regularnie, najbliższy znajduje się tutaj w Wodzisławiu Śląskim.

Kacper Biernacki członek Toastmasters

Konferansjer Wodzisław Śląski, Rybnik, Jastrzębie Zdrój – ZAKRES USŁUG

Impreza firmowa

Imprezy okolicznościowe

Konferansjer na Wydarzeniu muzycznym

Wydarzenie muzyczne

konwencja

Konferansjer Szkoleń

Szkolenia

Skontaktuj się z namI

Konferansjer Wodzisław

Kacper

Profesjonalny konferansjer

???? +48 570 033 244

 

LUB WYPEŁNIJ FORMULARZ

Polityka prywatności

Call Now Button