window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-144167967-1'); Dlaczego my? Xybryzt - reklama firmy, strony www | Agencja Internetowa window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'AW-655919844'); (function(h,o,t,j,a,r){ h.hj=h.hj||function(){(h.hj.q=h.hj.q||[]).push(arguments)}; h._hjSettings={hjid:1940020,hjsv:6}; a=o.getElementsByTagName('head')[0]; r=o.createElement('script');r.async=1; r.src=t+h._hjSettings.hjid+j+h._hjSettings.hjsv; a.appendChild(r); })(window,document,'https://static.hotjar.com/c/hotjar-','.js?sv='); !function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '290874312298761'); fbq('track', 'PageView');

DLACZEgo xybryzt?

Są co najmniej 3 powody, dla których warto wybrać nasz zespół

3 powody by wybrać xybryzt

 1. Mamy odwagę poprawić klienta kiedy się myli.
Ostateczna decyzja należy do Ciebie. Wiedz jednak, że nie będziemy ukrywać naszej opinii, jeśli Twoje zdanie będzie niekorzystne dla Twojego biznesu.

2. Robimy strony internetowe, które sprzedają.
Dbamy o design i estetykę strony, jednak to nie wszystko. Optymalizacja serwisu pod kątem użyteczności klienta jest ważna dla zyskowności strony.

3. Internet to nasz drugi dom.
Jesteśmy z pokolenia, które wychowało się na Internecie. Internet nie ma dla nas tajemnic.

Skontaktuj się z nami i przegoń konkurencję!

KONTAKT@XZT.PL

605-533-655

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Serwis Odry Wodzisław

www.odra.wodzislaw.pl

  • Pracowaliśmy przy tworzeniu serwisu Odry Wodzisław – klubu piłkarskiego występującego przez 14 lat w Ekstraklasie.

Sklep online z Sorbentem ER1

www.sorbenter1.pl

  • Zbudowaliśmy i wypromowaliśmy w Internecie sklep online z Sorbentem ER1 – produktem zmniejszającym smog.

Portal gastronomiczny

www.managero.pl

  • Zaprojektowaliśmy stronę www dla Managero – jednego z największych portali gastronomicznych w Polsce.

OPINIE O XYBRYZT

Ewelina Morgała

Ewelina Morgała

eretrodom.pl

Z największą przyjemnością polecam Agencję Internetową XYBRYZT każdemu kto ceni sobie fachowość, profesjonalizm, szybki i miły kontakt. Panowie stworzyli stronę internetową oraz cierpliwie dostosowali ją tak aby spełniała wszystkie moje oczekiwania. Służyli radą i pomocą. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za stronę oraz za to, że możemy na Was liczyć.

Kamila Gąsior

Kamila Gąsior

venecjasklep.pl

Super współpraca, Panowie zaprojektowali nam piękną stronę www, bardzo dobre wsparcie merytoryczne. Szczerze polecam agencję XYBRYZT!

Patryk Stanowski

Patryk Stanowski

delvitae.pl

Dziękuję agencji XZT.PL za stworzenie sklepu internetowego według naszego projektu i wskazówek. Bardzo dobra współpraca od początku do końca. Polecam fachowców z agencji XYBRYZT wszystkim, którzy chcą robić sklep dla swojej firmy.

POZNAJ ZESPÓŁ XYBRYZT

1. Kacper Biernacki

Główny grafik w zespole Xybryzt. Praktyk i samouk, człowiek orkiestra. Bardzo możliwe, że logo firmy napotkane na mieście jest jego dziełem.

2. Łukasz Chrząszcz

Copywriter, pozycjoner i marketer. Żywy przykład, że po studiach zarządzania i marketingu można pracować w zawodzie. Autor serwisu niepoddawajsie.pl

3. Bartosz Młotek

Spec od kodowania i sprzedaży. Może pochwalić się znajomością języków obcych, w tym PHP i CSS. Posiada wyjątkowy dar: słuchają go i ludzie i komputery.

HISTORIA XYBRYZT

W słoneczne popołudnie podczas picia soku w lokalnym pubie, troje znajomych postanowiło wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności marketingowe. Tak powstał pomysł założenia Agencji Internetowej.

Nazwę XYBRYZT wymyślił nasz główny designer – Kacper, który jednocześnie wygrał zakład sprzed 10 lat. Na studiach założył się z kolegą, że otworzy firmę o nazwie XYBRYZT. Aby ułatwić podawanie adresu strony przez telefon, wprowadziliśmy skrót XZT.PL. Tak powstała Agencja Internetowa XYBRYZT z Wodzisławia Śląskiego. Od tamtej pory nasza wiedza pracuje dla naszych klientów.

Naszą pasją jest Internet i projektowanie stron www. Tworzymy zgrany i doświadczony zespół w branży IT.

oferta XYBRYZT

Stworzymy dla Ciebie stronę internetową lub sklep online. Zoptymalizujemy Twój serwis tak, aby był przyjazny dla wyszukiwarek. Wypozycjonujemy stronę www do TOP10 w Google. Poprowadzimy reklamę w Internecie i zaprojektujemy grafikę firmową.

Jeśli chodzi o tworzenie stron i sklepów internetowych działamy na terenie całej Polski. Jesteśmy w stanie wykonać na odległość każdy projekt internetowy. Pracujemy na systemie CMS WordPress i dedykowanym skrypcie WooCommerce dla sklepów internetowych.

Oferta naszej agencji to także reklama internetowa firmy. Możemy zadbać o widoczność Twojej strony www, stosując optymalizację i pozycjonowanie. Skonfigurujemy dla Ciebie kampanię Google Ads (dawniej AdWords) oraz reklamę na Facebooku.

Stworzymy dla Ciebie lub dla Twojej firmy

Stronę internetową
wizytówkę, stronę www, skleP ONLINE

REKLAMĘ W INTERNECIE
Reklama w google, pozycjonowanie

grafikę firmową
wizytówki, ulotki, foldery, logo

Skontaktuj się z namI

bartosz mlotek xybryzt

Bartosz

Opiekun klienta

LUB WYPEŁNIJ FORMULARZ

Polityka prywatności

Call Now Button