window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-144167967-1'); Oferty pracy marketing internetowy - Wodzisław Śląski | XZT.PL window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'AW-655919844'); (function(h,o,t,j,a,r){ h.hj=h.hj||function(){(h.hj.q=h.hj.q||[]).push(arguments)}; h._hjSettings={hjid:1940020,hjsv:6}; a=o.getElementsByTagName('head')[0]; r=o.createElement('script');r.async=1; r.src=t+h._hjSettings.hjid+j+h._hjSettings.hjsv; a.appendChild(r); })(window,document,'https://static.hotjar.com/c/hotjar-','.js?sv='); !function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '290874312298761'); fbq('track', 'PageView');

Praca w XZT.PL

Jeśli interesuje Cię marketing internetowy, to zapraszamy do kontaktu!

OFERTY PRACY

Jeśli w obrębie Twoich zainteresowań i umiejętności jest co najmniej jedna z trzech rzeczy:

1. znajomość HTML lub CSS
2. pisanie artykułów
3. sprzedaż

to czytaj dalej.

PRAKTYKI / STAŻE

Oferujemy praktyki i staże dla uczniów i studentów, których pasją jest HTML, pisanie artykułów lub sprzedaż.

Celujemy wyłącznie w osoby, które mają ambicje i chęć rozwoju w wyżej wymienionych tematach. Jeśli pisanie stron w notatniku na informatyce nie było dla Ciebie problemem, masz lekkie pióro lub lubisz sprzedawać  – na pewno znajdziemy wspólny język.

WEBMASTER

Jeśli miałeś wcześniej do czynienia z WordPressem i HTML, to zapraszamy do wysłania CV. Znajomość Woocommerce, CSS, PHP lub obsługi programu graficznego będzie dodatkową wartością.

Oferujemy zarobki adekwatne do umiejętności, oparte o system motywacyjny. Preferujemy współpracę na zasadzie UoD i B2B, ale możemy przedyskutować każdy wariant.

SEO

Masz lekkie pióro i wiesz czym są: pozycjonowanie, optymalizacja, forum i blog? Wyślij swoje CV.

Szukamy osoby, która lubi indywidualną pracę i ma pojęcie o marketingu internetowym. Wynagrodzenie do ustalenia, w zależności od umiejętności. Preferujemy współpracę opartą o B2B lub UoD.

SPRZEDAWCA

Jeżeli posiadasz żyłkę handlowca i potrafisz uzasadnić, po co dzisiejszym firmom potrzebna jest strona www lub sklep internetowy, to zapraszamy do wysłania CV.

Oferujemy system motywacyjny i zarobki adekwatne do umiejętności oraz skuteczności. Preferujemy współpracę opartą o UoD lub B2B.

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś

KONTAKT@XZT.PL

605-533-655

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Serwis Odry Wodzisław

www.odra.wodzislaw.pl

  • Pracowaliśmy przy tworzeniu serwisu Odry Wodzisław – klubu piłkarskiego występującego przez 14 lat w Ekstraklasie.

Sklep online z Sorbentem ER1

www.sorbenter1.pl

  • Zbudowaliśmy i wypromowaliśmy w Internecie sklep online z Sorbentem ER1 – produktem zmniejszającym smog.

Portal gastronomiczny

www.managero.pl

  • Zaprojektowaliśmy stronę www dla Managero – jednego z największych portali gastronomicznych w Polsce.

POZNAJ ZESPÓŁ XYBRYZT

1. Kacper Biernacki

Główny grafik w zespole Xybryzt. Praktyk i samouk, człowiek orkiestra. Bardzo możliwe, że logo firmy napotkane na mieście jest jego dziełem.

2. Łukasz Chrząszcz

Copywriter, pozycjoner i marketer. Żywy przykład, że po studiach zarządzania i marketingu można pracować w zawodzie. Autor serwisu niepoddawajsie.pl

3. Bartosz Młotek

Spec od kodowania i sprzedaży. Może pochwalić się znajomością języków obcych, w tym PHP i CSS. Posiada wyjątkowy dar: słuchają go i ludzie i komputery.

Tworzymy dla firm

Strony internetowe
wizytówkę, stronę www, skleP ONLINE

REKLAMĘ W INTERNECIE
Reklama w google, pozycjonowanie

grafikę firmową
wizytówki, ulotki, foldery, logo

WYŚLIJ CV NA ADRES E-MAIL

KONTAKT@XZT.PL

605-533-655
Call Now Button