window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-144167967-1'); Projekt logo - Wodzisław Śląski, Rybnik, Jastrzębie | XYBRYZT.PL window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'AW-655919844'); (function(h,o,t,j,a,r){ h.hj=h.hj||function(){(h.hj.q=h.hj.q||[]).push(arguments)}; h._hjSettings={hjid:1940020,hjsv:6}; a=o.getElementsByTagName('head')[0]; r=o.createElement('script');r.async=1; r.src=t+h._hjSettings.hjid+j+h._hjSettings.hjsv; a.appendChild(r); })(window,document,'https://static.hotjar.com/c/hotjar-','.js?sv='); !function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '290874312298761'); fbq('track', 'PageView');

Pomyśl o czterech sklepach w Twoim mieście, do których najczęściej chodzisz. Potrafisz przypomnieć sobie ich logo?  Jeśli pasują do marki i są zapamiętywane, to znaczy, że autor trafił w “10”. Jak widzisz, logo nie ma jedynie wyglądać i podobać się właścicielowi firmy.

Logo musi kojarzyć się z marką i być proste do odtworzenia – na papierze i w głowie.

projekt logo

Z czego składa się logo?

Na co zwracamy uwagę projektując logo?

Stawiamy na prostotę i uniwersalność. Dobre logo to proste logo. Powinno zawierać tyle elementów, ile to konieczne i ani jednego więcej. Logo będzie wykorzystywane na wielu różnych materiałach. Potrzeba do tego uniwersalnej grafiki, która będzie dobrze wyglądać na stronie www jak i na poligrafii. Zespół Xybryzt przygotuje dla Ciebie księgę znaku, w której określimy widoczność logo na różnych materiałach i tłach.

Jak projektujemy logo?

Profesjonalne podejście do projektu logo jest dla nas priorytetem. Projektując logo, trzymamy się zasady złotego podziału i zgodności z identyfikacją wizualną firmy. Poprosimy Cię o opowiedzenie o swojej firmie: jej działalności, produktach i odbiorcach. Na tej podstawie przygotujemy kilka wariantów logo, z których wybierzesz najlepszy. Zespół weźmie pod uwagę przekazane przez Ciebie uwagi i poprawki.

zasada złotego podziału w projekcie logo

Zasada złotego podziału w projekcie logo

Nasze podejście do klienta cechuje indywidualizm. Będziesz kontaktował się z jedną osobą od początku do końca projektu.

Cena za projekt logo

Ceny za logo są uzależnione od stopnia skomplikowania, poświęconego czasu i materiałów towarzyszących. Projekt logo w oparciu o uzyskane informacje kosztuje od 500 zł. Gdy w grę wchodzi księga znaku, wówczas należy doliczyć dodatkowe 500 zł. Specjalne oferty na projekt logo dla klientów z miast Wodzisław Śląski, Rybnik, Jastrzębie i okolic.

Projekt logo ma podobać się Tobie, ale przede wszystkim zapaść w pamięć klientom Twojej firmy.

Ocena usługi

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ LUB ZADZWOŃ: 796-554-858

[su_note][contact-form-7 id=”466″ title=”logo”][/su_note]

Call Now Button