Pomyśl o czterech sklepach w Twoim mieście, do których najczęściej chodzisz. Potrafisz przypomnieć sobie ich logo?  Jeśli pasują do marki i są zapamiętywane, to znaczy, że autor trafił w “10”. Jak widzisz, logo nie ma jedynie wyglądać i podobać się właścicielowi firmy.

Logo musi kojarzyć się z marką i być proste do odtworzenia – na papierze i w głowie.

projekt logo

Z czego składa się logo?

Na co zwracamy uwagę projektując logo?

Stawiamy na prostotę i uniwersalność. Dobre logo to proste logo. Powinno zawierać tyle elementów, ile to konieczne i ani jednego więcej. Logo będzie wykorzystywane na wielu różnych materiałach. Potrzeba do tego uniwersalnej grafiki, która będzie dobrze wyglądać na stronie www jak i na poligrafii. Zespół Xybryzt przygotuje dla Ciebie księgę znaku, w której określimy widoczność logo na różnych materiałach i tłach.

Jak projektujemy logo?

Profesjonalne podejście do projektu logo jest dla nas priorytetem. Projektując logo, trzymamy się zasady złotego podziału i zgodności z identyfikacją wizualną firmy. Poprosimy Cię o opowiedzenie o swojej firmie: jej działalności, produktach i odbiorcach. Na tej podstawie przygotujemy kilka wariantów logo, z których wybierzesz najlepszy. Zespół weźmie pod uwagę przekazane przez Ciebie uwagi i poprawki.

zasada złotego podziału w projekcie logo

Zasada złotego podziału w projekcie logo

Nasze podejście do klienta cechuje indywidualizm. Będziesz kontaktował się z jedną osobą od początku do końca projektu.

Cena za projekt logo

Ceny za logo są uzależnione od stopnia skomplikowania, poświęconego czasu i materiałów towarzyszących. Projekt logo w oparciu o uzyskane informacje kosztuje od 500 zł. Gdy w grę wchodzi księga znaku, wówczas należy doliczyć dodatkowe 500 zł. Specjalne oferty na projekt logo dla klientów z miast Wodzisław Śląski, Rybnik, Jastrzębie i okolic.

Projekt logo ma podobać się Tobie, ale przede wszystkim zapaść w pamięć klientom Twojej firmy.

Ocena usługi

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ LUB ZADZWOŃ: 796-554-858

[su_note][contact-form-7 id=”466″ title=”logo”][/su_note]

[Głosów: 1   Average: 5/5]
Call Now Button