window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-144167967-1'); Banery Wodzisław Śląski, Rybnik, Jastrzębie - od 150 zł | XYBRYZT.PL window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'AW-655919844'); (function(h,o,t,j,a,r){ h.hj=h.hj||function(){(h.hj.q=h.hj.q||[]).push(arguments)}; h._hjSettings={hjid:1940020,hjsv:6}; a=o.getElementsByTagName('head')[0]; r=o.createElement('script');r.async=1; r.src=t+h._hjSettings.hjid+j+h._hjSettings.hjsv; a.appendChild(r); })(window,document,'https://static.hotjar.com/c/hotjar-','.js?sv='); !function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '290874312298761'); fbq('track', 'PageView');
Wydawać by się mogło, że projekty banerów reklamowych powinny być powiększonymi plakatami. Nic bardziej mylnego. Plakaty są dedykowane przechodniom, natomiast banery reklamowe są skierowane przede wszystkim do kierowców. Mając to na uwadze, zespół Xybryzt projektuje banery z zachowaniem standardów jakości i zgodności z wizualnej.

Baner możesz z powodzeniem zawiesić na:

  • płocie,
  • ogrodzeniu,
  • elewacji budynku.

Projektujemy banery

Agencja reklamowa Xybryzt tworzy projekty banerów mając na uwadze krótki kontakt wzrokowy kierowców z reklamą banerową. Banery tworzymy zgodnie ze wskazówkami Klienta, ale i wcielając w życie zasady skuteczności. Baner musi zawierać tyle treści, ile to konieczne i ani jednego znaku więcej. Czcionka musi być dopasowana do średniej odległości, z jakiej odbiorcy będą spoglądać na reklamę.

banery reklamowe Wodzisław Śląski, Rybnik, Jastrzębie

Banery to jeden z najskuteczniejszych narzędzi reklamy otudoorowej. Baner powieszony w często uczęszczanym miejscu może być bardzo skuteczny w sprzedaży produktów i usług. Oprócz wyboru odpowiedniego miejsca, ważna dla efektu końcowego jest estetyka baneru. Najlepsze banery muszą zawierać czytelne informacje o firmie i wezwanie do działania.

Jesteśmy w stanie zaprojektować każdy rozmiar baneru wybrany przez Klienta.

Cena za projekt baneru

Oferujemy projekty banerów w różnych cenach. Cena jednostkowa jest uzależniona od wybranego rozmiaru. Projekt baneru o wielkości 1m x 2m to koszt od 150 zł. Na życzenie klienta zapewniamy tani druk baneru.

Projekty banerów od 150 zł. Wybierz projekt baneru który będzie sprzedawał. Zobacz ofertę banerów w miastach Wodzisław Śląski, Rybnik, Jastrzębie i okolice.

Banery Wodzisław Ślaski, Rybnik, Jastrzębie

Nasza Agencja świadczy usługi w zakresie projektowania banerów reklamowych dla lokalnych firm i instytucji. Czarodzieje Xybryzt wykonają dla Ciebie banery w mieście Wodzisław Śląski, Rybnik i Jastrzębie Zdrój, które będziesz mógł powiesić w wybranym miejscu – płocie, elewacji. Na życzenie klienta zlecamy druk baneru w konkurencyjnej cenie.

Ocena usługi

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ LUB ZADZWOŃ: 796-554-858

[su_note][contact-form-7 id=”475″ title=”banery”][/su_note]

Call Now Button