Projekty banerów

Wydawać by się mogło, że projekty banerów reklamowych powinny być powiększonymi plakatami. Nic bardziej mylnego. Plakaty są dedykowane przechodniom, natomiast banery reklamowe są skierowane przede wszystkim do kierowców. Mając to na uwadze, zespół Xybryzt projektuje banery z zachowaniem standardów jakości i zgodności z wizualnej.

Baner możesz z powodzeniem zawiesić na:

  • płocie,
  • ogrodzeniu,
  • elewacji budynku.

Projektujemy banery

Agencja reklamowa Xybryzt tworzy projekty banerów mając na uwadze krótki kontakt wzrokowy kierowców z reklamą banerową. Banery tworzymy zgodnie ze wskazówkami Klienta, ale i wcielając w życie zasady skuteczności. Baner musi zawierać tyle treści, ile to konieczne i ani jednego znaku więcej. Czcionka musi być dopasowana do średniej odległości, z jakiej odbiorcy będą spoglądać na reklamę.

Jesteśmy w stanie zaprojektować każdy rozmiar baneru wybrany przez Klienta.

Cena za projekt baneru

Oferujemy projekty banerów w różnych cenach. Cena jednostkowa jest uzależniona od wybranego rozmiaru. Projekt baneru o wielkości 1m x 2m to koszt od 150 zł. Na życzenie klienta zapewniamy tani druk baneru.

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ LUB ZADZWOŃ: 796-554-858

Imię i nazwisko

Opisz swoje oczekiwania

Adres email

Nr telefonu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji pomocy w ramach powyższego zapytania, zgodnie z Polityką Prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać.