window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-144167967-1'); Projekty graficzne ONLINE - Logo, wizytówki, ulotki | XYBRYZT.PL window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'AW-655919844'); (function(h,o,t,j,a,r){ h.hj=h.hj||function(){(h.hj.q=h.hj.q||[]).push(arguments)}; h._hjSettings={hjid:1940020,hjsv:6}; a=o.getElementsByTagName('head')[0]; r=o.createElement('script');r.async=1; r.src=t+h._hjSettings.hjid+j+h._hjSettings.hjsv; a.appendChild(r); })(window,document,'https://static.hotjar.com/c/hotjar-','.js?sv='); !function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '290874312298761'); fbq('track', 'PageView');

PROJEKTY GRAFICZNE ONLINE

  Agencja internetowa XYBRYZT oferuje projekty graficzne – małe i duże. Projekty graficzne online na miarę lat 20. XXI wieku posiadają dwie unikatowe cechy. Wbijają w fotel – Klienci chcą je oglądać, wzywają do działania – zmuszają do myślenia o zakupie.

PROJEKTY LOGO

Projekty graficzne można podzielić na te małe i wielkie. Logo jest częścią identyfikacji wizualnej firmy, to wielki projekt . Bardzo często budowę firmy rozpoczyna się od wymyślania nazwy i tworzenia logo. Po to, aby w czasie otwierania biznesu można już było promować przyszłe usługi i produkty. Tak jest na przykład w przypadku restauracji, sklepów ale i przedsięwzięć internetowych.

Projekt logo musi uwzględniać wartości firmy, archetyp marki, kolorystykę wybraną przez przedsiębiorcę i wskazówki klienta. Logo pełni bardzo ważną funkcję – jest zazwyczaj pierwszym skojarzeniem z marką.

Czarodzieje Xybryzt pracują nad logo czerpiąc wiedzę o Twojej firmie i produktach, a także o Twoich klientach. Logo nie ma się podobać wszystkim – ma  trafiać przede wszystkim do klienta docelowego.

PROJEKTY ULOTEK

Ulotki są podstawowym narzędziem przekazywania informacji w reklamie zewnętrznej. Każdy sklep, lokal gastronomiczny czy fryzjer, zaczyna reklamę od ulotek. Ulotki mogą być rozdysponowane w różny sposób:

 • wrzucane do skrzynek pocztowych,
 • rozdawane na ulicach,
 • zostawiane w miejscach użyteczności publicznej,
 • wymieniane z innymi przedsiębiorcami.

Agencja reklamowa Xybryzt wykonuje projekty ulotek według przyjętego standardu jakości i zgodnie z zasadami estetyki. Kluczowe dla nas jest stworzenie projektu ulotki, która będzie skuteczna w reklamie produktów naszego klienta. Przy projektowaniu ulotki bierzemy pod uwagę wskazówki przekazywane nam przez partnera biznesowego.

Projekty PLAKATÓW

Plakaty są ponadczasowym nośnikiem reklamy. O ich wyjątkowości świadczy chociażby polska szkoła plakatu, która weszła w annały sztuki i jest znana na całym świecie. Wyjątkowe plakaty reklamowe znajdują uznanie w oczach fachowców od reklamy ale i wśród krytyków sztuki.

Projekty plakatów muszą odzwierciedlać zarówno estetykę, jak i cechy sprzedażowe. Nawet najpiękniejszy plakat nie będzie skuteczny, jeśli nie będzie zawierał informacji i odwołania do działania.

Agencja Xybryzt tworzy projekty plakatów w oparciu o europejskie zasady jakości i polską szkołę estetyki. W naszym plakatach stawiamy na:

 1. minimalizm,
 2. atrakcyjność przekazu,
 3. wezwanie do działania.

Są to to fundamenty naszych projektów i podstawa pracy graficznej.

PROJEKTY WIZYTÓWEK

Wizytówki to podstawowe wyposażenie każdego przedsiębiorcy. Wizytówka jest narzędziem reklamy osobistej i wykorzystuje się ją bezpośrednio w kontaktach biznesowych.

Wizytówkę możesz wręczyć potencjalnemu kontrahentowi, klientowi lub urzędnikowi ze współpracującej instytucji. Co powinien zawierać projekt wizytówki:

 • Twoje imię i nazwisko,
 • stanowisko w firmie,
 • dane kontaktowe, jak www, e-mail, nr telefonu i adres.

Czarodzieje z Agencji reklamowej Xybryzt biorą pod uwagę nie tylko przekazanie podstawowych informacji, ale również estetykę projektu wizytówki. W projekcie istotne są: minimalizm, kolorystyka wizytówka zgodna z identyfikacją wizualną firmowych i wskazówki przedsiębiorcy.

 

PROJEKTY BANERÓW

Wydaje się, że projekty banerów reklamowych powinny być powiększonymi plakatami. Nic bardziej mylnego. O ile plakaty są dedykowane przechodniom i to ich mają zainteresować, o tyle banery mają z reguł innych odbiorców.

Banery są zawieszane na:

 • płotach,
 • ogrodzeniach,
 • elewacjach budynków.

Przez to odbiorcami przekazu reklamowego banerów są głównie kierowcy. Ta podstawowa różnica wpływa na formę baneru.

Agencja reklamowa Xybryzt tworzy projekty banerów mając na uwadze krótki kontakt wzrokowy kierowców z reklamą banerową. Banery tworzymy zgodnie ze wskazówkami Klienta, ale i wcielając w życie zasady skuteczności.

PROJEKTY FOLDERÓW i KATALOGÓW

Foldery i katalogi są ważne zwłaszcza wówczas, gdy posiadasz szeroką gamę produktów lub usług. Foldery reklamowe cechują się szczegółowością. Projekt katalogu wymaga szerokiego opisu oferowanych produktów lub usług. Podstawowym celem jest dostarczenie klientom wiedzy na temat produktów, a co za tym idzie przekonać do zakupu.

W projektach folderów istotne są takie elementy jak szczegółowość opisu i dobrej jakości zdjęcia. Klient musi nie tylko dowiedzieć się wszystkiego o produkcie, ale także przekonać się jak wygląda.

Agencja Xybryzt  bardzo starannie podchodzi do tworzenia katalogów i folderów. Istotne jest tutaj to, jaki cel stawia przez folderem partner biznesowy. Projekty katalogów i folderów są robione z zachowaniem zasad jakości i estetyki.

PROJEKTY GRAFIKI NA STRONĘ WWW

Grafika na stronę internetową rządzi się swoimi prawami. Są to zazwyczaj bannery, które umieszczasz w TOP strony www, w panelu bocznym i w nagłówkach postów.

Projekty grafiki na stronę internetową wymagają znajomości zasad tworzenia treści online. Google bierze pod uwagę wielkość plików, natomiast użytkownicy strony patrzą na jakość grafiki. Pomiędzy tymi dwoma interesariuszami należy znaleźć złoty środek.

Czarodzieje Xybryzt stworzą dla Ciebie grafiki dostosowane do stron internetowych. Skompresowane pod kątem wielkości i wizualnie estetyczne. Będziesz mógł zgłosić poprawki i wybrać najlepszą wersję.

PROJEKTY GRAFICZNE KTÓRE SPRZEDAJĄ

Czarodzieje Xybryzt opanowali wiedzę z 3 księgi Visual identity, która jest kluczowa dla tworzenia efektownych i sprzedażowych projektów. To nie wszystko, rzucenie zaklęcia outdoor wiąże się z wzięciem odpowiedzialności za efekty pracy.

Posiadanie przyjaznych dla oka wizytówek, banerów i ulotek to nie wszystko.

 • Każda ulotka, która trafia do skrzynki,
 • każda wizytówka, którą wręczysz na spotkaniu,
 • każdy baner, który zawiśnie na mieście –
  – ma sprzedawać Twoje produkty.

Grafika na miarę lat 20. XXI wieku posiada dwie unikatowe cechy: wbija w fotel – Klienci chcą ją oglądać, wzywa do działania – zmusza do myślenia o zakupie. To jedyna droga, aby w czasach powszechnej reklamy tworzyć ciekawe i skuteczne reklamy.

Współpracujemy z najlepszymi

 

Skontaktuj sie z nami teraz, aby zapytać O wycenę

Napisz wiadomość e-mail kontakt@xybryzt.pl lub zadzwoń:

605-533-655

Call Now Button