Projekty plakatów

Plakaty reklamowe są powszechnie wykorzystywane w reklamie outdoorowej. W każdym mieście znajdują się słupy reklamowe, na których można odpłatnie lub nieodpłatnie wieszać plakaty. Projekty plakatów są istotne w poziomie skuteczności reklamy. Ludzie chętnie czytają te plakaty, które przyciągają ich uwagę i angażują. Plakat musi zmusić do myślenia i zastanowienia, aby przechodzień przystanął i przeczytał informacje zawarte w reklamie.

Czarodzieje Xybryzt zaprojektują dla Ciebie plakat reklamowy, która będzie atrakcyjny wizualnie i efektywny.

PROJEKT PLAKATU A4

  • format A4
    cena od 157.00 zł
projekt plakatu a4

wymiar 210×297 mm

PROJEKT PLAKATU A3

  • format A3
    cena od 267.00 zł
projekt plakatu a3

wymiary 297×420 mm

PROJEKT PLAKATU A2

  • format A2
    cena od 357.00 zł
projekt plakatu a2

wymiary 420×594 mm

Wykonujemy projekty plakatów reklamowych

Jeśli nie dysponujesz własnym projektem graficznym, czarodzieje Xybryzt wykonają go dla Ciebie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu plakatów reklamowych. Zadowolenie naszych klientów jest nagrodą za estetyczne projekty, które zyskują uwagę odbiorców. Jeśli nie posiadasz zdjęć wysokiej jakości, możesz liczyć na nasze bogate źródło najwyższej jakości zdjęć stockowych.

Co otrzymasz w cenie usługi?

W agencji cenimy sobie indywidualne podejście do każdego klienta. Możesz liczyć na profesjonalną pomoc doświadczonego grafika, który przygotuje projekt plakatu wg uzyskanych wytycznych. Dostaniesz na maila wizualizację projektu i będziesz mógł wnieść poprawki. Naszym celem jest Twoje zadowolenie, ale i skuteczność sprzedażowa plakatu. Plik graficzny plakatu otrzymasz w jednym z wybranych formatów: PDF, TIFF lub JPG.

Na życzenie możemy zlecić druk plakatu w korzystnej cenie.

Cena druku plakatu zależna jest od:

• wybranego formatu plakatu
• gramatury papieru
• określonego nakładu plakatów

Wypełnij formularz lub zadzwoń: 796-554-858

Imię i nazwisko

Określ wymiary plakatu, kolorystykę i termin wykonania

Adres email

Nr telefonu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji pomocy w ramach powyższego zapytania, zgodnie z Polityką Prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać.