Projekty wizytówek

Wizytówki są stałym elementem wyposażenia każdego przedsiębiorcy. Nigdy nie wiadomo, kiedy spotkasz potencjalnego klienta, dlatego zawsze warto mieć w portfelu wizytówkę. Projekty wizytówek muszą odznaczać się wyjątkową estetyką, prostotą ale i skutecznością. Spotkania networkingowe mocno weryfikują skuteczność wizytówek. To, czy wizytówka zostanie użyta, zależy nie tylko od Ciebie, ale także od projektu wizytówki.

Czarodzieje Xybryzt zaprojektują dla Ciebie wizytówkę, która będzie atrakcyjna wizualnie i zostanie zapamiętana przez Twoje klienta.

PROJEKT WIZYTÓWKI 90×50

 • format jednostronny
  cena od 157.00 zł
 • format dwustronny
  cena od 157.00 zł
projekt wizytówki 90x50

wymiar 90×50 mm

PROJEKT WIZYTÓWKI 85×55

 • format jednostronny
  cena od 267.00 zł
 • format dwustronny
  cena od 267.00 zł
projekt wizytówki 85x55

wymiar 85×55 mm

Wykonujemy projekty wizytówek

Jeśli nie masz własnego projektu graficznego, to czarodzieje Xybryzt wykonają go dla Ciebie. Bogate doświadczenie w projektowaniu wizytówek sprawia, że czujemy się w tym temacie jak ryba w wodzie. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze.

Co otrzymasz w cenie usługi?

W agencji Xybryzt cenimy sobie indywidualne podejście do każdego partnera biznesowego. Możesz liczyć na profesjonalną pomoc doświadczonego grafika, który specjalnie dla Ciebie przygotuje projekt wizytówki. Weźmie przy tym pod uwagę Twoje wskazówki, ale i cel główny, czyli walor sprzedażowy wizytówki. Otrzymasz na maila wizualizację projektu i będziesz mógł zasugerować poprawki. Plik graficzny wizytówki otrzymasz w jednym z wybranych formatów: PDF, TIFF lub JPG.

Wizytówki w miastach Wodzisław Śląski, Rybnik i Jastrzębie w specjalnej ofercie.

Ocena usługi

Na życzenie możemy zlecić druk wizytówek w korzystnej cenie.

Cena druku wizytówek zależna jest od:

• wybranego formatu wizytówki
• gramatury papieru
• określonego nakładu wizytówek

Wypełnij formularz lub zadzwoń: 796-554-858

Imię i nazwisko

Określ wymiary wizytówki, kolorystykę i termin wykonania

Adres email

Nr telefonu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji pomocy w ramach powyższego zapytania, zgodnie z Polityką Prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać.

[Głosów: 1   Average: 5/5]