Strony internetowe – tworzenie, opieka, reklama

JAKĄ USŁUGĘ CHCESZ ZLECIĆ

xybryzt tworzenie stron wordpressTWORZENIE STRON WWW

Twoja strona internetowa nie może być tylko wizytówką. Twoja Strona ma być narzędziem do zdobywania nowych Klientów w Internecie!

Tworzenie stron www opiera się na dobraniu takiego wariantu, który nie tylko zadowoli Ciebie, ale również sprawdzi się w prowadzonym przez Ciebie biznesie.  Strony internetowe powinny być użyteczne dla odbiorcy, ale przede wszystkim powinny sprzedawać.

Zespół Xybryzt stworzy dla Ciebie wybraną stronę www, korzystając z silnika WordPress. Strona będzie bezpieczna i przejrzysta. Preferujemy wykonanie graficzne w wersji kolorystycznej, która odpowiada klientowi. Stawiamy na estetykę i jakość wykonania.

> ZAMÓW NOWĄ STRONĘ JUŻ DZIŚ!

OPIEKA NAD STRONĄ WORDPRESS

Każda strona internetowa wymaga opieki. Strona oparta o silnik WordPress cechuje się łatwą użytecznością, ale również pracą na rzecz bezpieczeństwa i optymalizacji.

Do najważniejszych zadań opieki nad stroną należą:

  1. aktualizacji wtyczek
  2. aktualizowania szablonu
  3. tworzenia kopii zapasowych
  4. zabezpieczenia danych

Nadzór nad stroną www musi być ciągły, aby szybko reagować na kłopoty i zagrożenia. Zespół Xybryzt zajmie się administrowaniem serwisu pod kątem technicznym, a Ty będziesz mógł prowadzić swój biznes i zajmować się praktycznym prowadzeniem strony.

> ZLEĆ JUŻ TERAZ OPIEKĘ NAD STRONĄ WWW

REKLAMA STRONY INTERNETOWEJ

Samo stworzenie strony www nie oznacza, że trafi do wyszukiwarki Google i będzie odwiedzana przez setki czy tysiące osób. Aby tak się stało, wymagana jest konkretna reklama strony internetowej.

Reklama strony www polega na skorelowaniu działań online i offline. Począwszy od dodania informacji o stronie na firmowej poligrafii, po działania reklamowe w internecie. Adres strony www powinien znaleźć się na:

  • ulotkach,
  • wizytówkach,
  • plakatach,
  • billboardach,
  • w placówce fizycznej.

Agencja reklamowa Xybryzt z chęcią zajmie się rozreklamowaniem Twojej strony www. Twój serwis pojawi się w wyszukiwarce, będzie widoczny na mapie Google oraz na Facebooku.  Doradzimy Ci, w których miejscach w internecie warto pojawić się z ofertą handlową.

Widoczność w Google jest ściśle uzależniona od optymalizacji strony i pozycjonowania. Możliwe jest też utworzenie reklam AdWords, które w szybki sposób ściągną ruch na Twoją stronę.

> ZAMÓW REKLAMĘ FIRMY JUŻ DZIŚ!

Zaufaj czarodziejom Xybryzt i zleć nam darmową wycenę

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ LUB ZADZWOŃ: 796-554-858

Imię i nazwisko

Opisz, czego potrzebujesz

Adres email

Nr telefonu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji pomocy w ramach powyższego zapytania, zgodnie z Polityką Prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać.