window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-144167967-1'); Strony www Wodzisław Śląski - Agencja internetowa - strony www, grafik | XYBRYZT.PL window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'AW-655919844'); (function(h,o,t,j,a,r){ h.hj=h.hj||function(){(h.hj.q=h.hj.q||[]).push(arguments)}; h._hjSettings={hjid:1940020,hjsv:6}; a=o.getElementsByTagName('head')[0]; r=o.createElement('script');r.async=1; r.src=t+h._hjSettings.hjid+j+h._hjSettings.hjsv; a.appendChild(r); })(window,document,'https://static.hotjar.com/c/hotjar-','.js?sv='); !function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '290874312298761'); fbq('track', 'PageView');

STRONY WWW Wodzisław Śląski

Nasza Agencja tworzy strony www dla sektora biznesowego, przedsiębiorców, firm z miasta Wodzisław Śląski i okolice. Pasjonuje nas internet, tworzenie stron www i pozycjonowanie. Zwracamy dużą uwagę na to, aby nasze usługi przynosiły korzyści naszym klientom. Najważniejsze dla nas to satysfakcja klienta. Skorzystaj z naszych usług, a otrzymasz stronę widoczną w Google w Wodzisławiu Śląskim i nie tylko, a to pomoże Ci łatwiej i szybicej zdobywać klientów.

Zadzwoń: 605-533-655
lub wypełnij formularz – odpowiemy w 24h

Polityka prywatności

STRONY WWW WODZISŁAW ŚLĄSKI – CENNIK

Cennik stron www w Wodzisławiu Śląskim – współpracę zaczynamy od rozmowy, podczas której określamy potrzeby twoje i twojej firmy. Pracę zaczynamy po akceptacji oferty i zaksięgowaniu zadatku. Bierzemy pod uwagę wszystkie istotne aspekty. archetyp marki, twoją własną koncepcję, branżę w jakiej działasz, kolorystykę firmy i nie tylko. Każdy biznes, a nawet każda firma jest inna i mierzy się z innymi wyzwaniami. Dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Zachęcamy do zapoznania się z szczegółową ofertą, napisz na: kontakt@xybryzt.pl lub zadzwoń: 605-533-655.

 

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ W KWESTII STRONY WWW?

01

Strona na WordPress’ie – prosta obsługa, możliwość samodzielnej edycji .

02

Kolorystyka i motyw strony dopasowany i rezonujący z twoim brandem.

03

Dodatkowe moduły i usprawnienia na stronie: live chat, social media, newsletter, kalendarz wizyt itp.

04

Dobra znajomość UX, która ułatwi użytkowanie strony i podniesie ilość zapytań ofertowych.

05

Responsywność. Twoja strona będzie wyglądać estetycznie na każdym urządzeniu.

06

Optymalizacja strony w cenie wykonania, Google polubi twoją stronę.

07

Opieka nad stroną – Zajmij się biznesem, a my zadbamy o stronę www.

08

Pozycjonowanie strony, twoja strona będzie widoczna w Google.

09

30% mniejsze roczne opłąty za hosting i domenę dla Twojej strony www, dzięki zewnętrznemu hostingowi naszej firmy.

TWORZENIE STRON WWW WODZISŁAW ŚLĄSKI

Działamy w regionie południowo-zachodnim. W głównej mierze tworzymy strony www dla firm z miast: Wodzisław Ślaski, Rybnik i Jastrzębie Zdrój. Jeśli prowadzisz tutaj firmę i szukasz profesjonalnej firmy wykonującej strony www, to gwarantujemy Ci indywidualne podejście, dobrą cenę i szybką realizację.

Dlaczego strona www dla firm, przedsiębiorców i biznesu z Wodzisławia, Rybnika i Jastrzębia warto zlecić czarodziejom Xybryzt? Oto 3 zasady profesjonalnej strony www:

01

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo w sieci to podstawa. Klienci zapisujący się do newslettera, zostawiający dane w formularzu kontaktowym czy logujący się, muszą czuć, że ich dane są bezpieczene. Dlatego korzystamy z technologii Two Factor Authentication, najnowszy język PHP7 oraz certyfikat SSL.

Sprawimy, że Twoja strona www oraz dane jej powierzone będą bezpieczne, a u klientów będzie wzbudzała zaufanie.

02

UŻYTECZNOŚĆ

Według statystyk użytkownicy serwisów www najczęściej opuszczają je, ponieważ nie znajdują pożądanych informacji lub produktów. Podczas tworzenia stron www używamy CMS WordPress. Zapewni to możliwości szybkiej i samodzielnej edycji bez znajomości kodu. Będąc naszym klientem zaoszczędzisz pieniądze, ponieważ nie będziesz już uzależniony od zewnętrznych firm lub agencji. Każda strona www tworzona przez naszą agencję zawiera przydatne funkcjonalności takie jak formularz kontaktowy, skrzynkę mailową, integracje z zewnętrznymi stronami i narzędziami i wiele innych.

Możesz być pewny, że twoi Klienci szybko i efektywnie wyszukają tego czego potrzebują, a także wrócą w przyszłości.

03

OPTYMALIZACJA

Strona www musi być widoczna w Google. Inaczej klienta nie trafi do nas, uprzednio nie znając naszej strony. Zapytaj sam siebie ile raz w tygodniu szukasz czegoś w Google oraz ile razy byłeś na drugiej stronie Google? Podczas tworzenia stron www ważne jest, aby strona była czytelna i przejrzysta, ale również aby lubił ją robot Google. Optymalizacja jest do tego kluczem. Podczas tworzenia stron i sklepów internetowych, od razu je optymalizujemy w cenie tworzenia strony.

Twoja strona www będzie widoczna dla tysięcy internautów, a to przełoży się na ilość klientów. Zleć nam tworzenie strony już dziś!

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Serwis Odry Wodzisław

www.odra.wodzislaw.pl

 • Pracowaliśmy przy tworzeniu serwisu Odry Wodzisław – klubu piłkarskiego występującego przez 14 lat w Ekstraklasie.

Sklep online z Sorbentem ER1

www.sorbenter1.pl

 • Zbudowaliśmy i wypromowaliśmy w Internecie sklep online z Sorbentem ER1 – produktem zmniejszającym smog.

Portal gastronomiczny

www.managero.pl

 • Zaprojektowaliśmy stronę www dla Managero – jednego z największych portali gastronomicznych w Polsce.

STRONY WWW WODZISŁAW ŚL. – KROK PO KROKU

Nasza usługa tworzenia stron www dla firm i przedsiębiorców z Wodzisławia dzieli się na 3 etapy.

01

Rozmowa z klientem

Przedstawiamy Ci nasze realizacje, osiągnięcia, a przedewszystkim poznajemy twój biznes poprzez przeprowadzony wywiad informacyjny. Dokładnie dowiadujemy się, o potrzebach twojego biznesu oraz jakiej strony www dokładnie potrzebujesz. Poznajemy Twoją wizję, plany cele i wartości, które są dla Ciebie ważne.

Na podstawie uzyskanych informacji tworzymy twój model marketingu internetowego. Twoja wizja staje się naszą wizją, której strona internetowa jest odzwieciedleniem. 

02

research branży i oferta

Po rozmowie z Tobą przeprowadzamy research konkurencji. Badamy, jak utworzone są strony www firm i biznesów w Twojej branży, na twoim terenie działania oraz czym się charakteryzują. Następnie zrobimy wszystko, aby twoja strona wyróżniała się pomiędzy nimi.

Na końcu tego etapu przesyłamy Ci ofertę opisującą nasze działania i planowaną strategię. Czekamy na akceptację i przelew zadatku w wysokości 20% wartości usługi, który potwierdza, że dajesz nam zielone światło. 

03

tworzenie strony www

Przyszedł czas na projektowanie. Strona www staje się naszym najważniejszym zadaniem. Poświęcamy jej 100% naszej uwagi, aby strona, która powstaje była idealna i powstała w dosłownie parę dni.  

Pracujemy i na bieżąco informujemy Cię o postępach, abyś mógł na bieżąco monitorować postępy pracy i zgodność z twoją wizją. Konwersacja na messengerze, e-mail, telefon lub inną wygodną dla ciebie drogą informacji kontrolujesz prace nad stroną. Każdą twoją uwagę bierzemy sobie do serca.

Skontaktuj siĘ z nami teraz

Napisz wiadomość: kontakt@xybryzt.pl lub zadzwoń:

605-533-655

Kim jesteśmy?
– Agencja internetowa Xybryzt

Jesteśmy młodymi i ambitnymi ludzmi, dla których Internet i tworzenie stron ww jest pasją. Nasz zespół jest zgrany i doświadczony. Branży IT to dla nas chleb powszedni.

Tworzymy strony www i sklepy www na terenie całej Polski. Bez problemu potrafimy poprowadzić od A do Z na odległość każdy projekt internetowy. Opieramy się na systemie CMS WordPress i dedykowanym skrypcie e-commerce’owym Woocommerce.

W nasze ofercie możesz znaleźć również ofertę pozycjonowania, optymalizacji i Google Ads. Zadbamy o widoczność twojej strony www. Skonfigurujemy dla Ciebie kampanie Google Ads (dawniej AdWords) oraz reklamę na Facebooku.

STRONY WWW- ZAKRES USŁUG

Dla firm z miasta Wodzisław Śląski mamy ofertę kilku usług dotyczących stron www, optymalizacji i pozycjonowania:

Strona Wizytówka

 • Strona oparta o skrypt WordPress
 • Gotowe szablony do wyboru
 • Do 6 podstron
 • Szybki czas realizacji – strona do 3 dni

Strona www

 • Strona oparta o skrypt WordPress
 • Indywidualny projekt dostosowany do Twoich potrzeb i wymagań
 • Do 12 podstron
 • Opieka Administratora

Sklep internetowy

 • Sklep oparty o skrypt WordPress + WooCommerce
 • Prace na sklepie w oparciu o specyfikację podesłaną przez klienta zawierają: konfigurację skryptu, przygotowanie grafiki sklepu, opracowanie 9 podstron, ustawienie 3 produktów + instruktaż dla klienta, budowa wyszukiwarki produktów.

 • Integracja sklepu: płatności online, Facebook, Instagram, opinie Google, mapa Google.

Strony www dla firm i przedsiębiorców

Strony www Wodzisław Śląski –
dlaczego warto?

Otwierasz nową firmę, a może jesteś już na rynku od jakiegoś czasu? Chciałbyś mieć więcej klientów? Jesteś w dobrym miejscu! Nasze działania pomogą Ci zdobyć nowych klientów.  nowych rynków.

Poznamy twoją firmę oraz produkty, które sprzedajesz lub usługi, które oferujesz. Następnie zaproponujemy Ci projekt graficzny zgodny z twoją marką po czym przygotujemy finalną ofertę. Po akceptacji bierzemy się do pracy. Pamiętaj, że masz pełną kontrolę nad przebiegającym projektem.

Dla firm z Wodzisławia Śląskiego stworzyliśmy wiele projektów stron www. Zapraszamy do kontaktu.

Zamów jeszcze dziś przyjazną i nowoczesną stronę www dla swojej firmy.

Wodzisław Śląski – miasto na południu Polski, niedaleko granicy z Czechami. Prawa miejskie otrzymało w 1257 roku, czyli w tym samym roku co Kraków. Znane z występów w Ekstraklasie klubu piłkarskiego „ODRA”. Posiada liczne zabytki, duży rynek, rodzinny park rozrywki, park miejski oraz ośrodek wypoczynkowy Balaton.

 

Skontaktuj się z namI

bartosz mlotek xybryzt

Bartosz

Opiekun klienta

LUB WYPEŁNIJ FORMULARZ

Polityka prywatności

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Call Now Button