window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-144167967-1'); Tworzenie stron internetowych Tychy - strony internetowe dla firm window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'AW-655919844'); (function(h,o,t,j,a,r){ h.hj=h.hj||function(){(h.hj.q=h.hj.q||[]).push(arguments)}; h._hjSettings={hjid:1940020,hjsv:6}; a=o.getElementsByTagName('head')[0]; r=o.createElement('script');r.async=1; r.src=t+h._hjSettings.hjid+j+h._hjSettings.hjsv; a.appendChild(r); })(window,document,'https://static.hotjar.com/c/hotjar-','.js?sv='); !function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '290874312298761'); fbq('track', 'PageView');

STRONY INTERNETOWE TYCHY

Projektowanie stron internetowych dla klientów z miasta Tychy i okolicznych miejscowości: Bieruń, Lędziny. Tworzenie stron internetowe to nasza pasja. Wiemy jak sprawić, aby strona firmowa nie tylko dobrze wyglądała ale przede wszystkim była skuteczna.

Zadzwoń: 605-533-655
lub wypełnij formularz – odpowiemy w 24h

Polityka prywatności

STRONY INTERNETOWE TYCHY – CENNIK

Projektowanie stron WWW – co warto wiedzieć?

01

Strona oparta o system WordPress – prosty w obsłudze.

02

Grafika i kolorystyka dopasowane do brandingu firmy i zgodne z Twoją wizją.

03

Dodatkowe funkcjonalności na stronie: live chat, social media, newsletter, kalendarz wizyt itp.

04

Optymalne rozmieszczenie elementów na stronie, aby podnieść ilość zapytań od klientów.

05

Strona internetowa dostosowana do urządzeń mobilnych, responsywna.

06

Optymalizacja strony, aby była przyjazna wyszukiwarce Google.

07

Opieka nad stroną – Ty zajmujesz się biznesem, my dbamy o stronę internetową.

08

Pozycjonowanie strony, aby podnieść pozycję Twojej witryny w Google.

09

Tani o 30% hosting dla Twojej strony internetowe.

TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH TYCHY

Jeśli wpisujecie w wyszukiwarkę internetową takie frazy, jak strony internetowe Tychy czy projektowanie stron internetowych Tychy, to jest to najlepszy dowód na to, że podjęliście rozsądną decyzję. Może będzie to Wasza pierwsza profesjonalnie utworzona przestrzeń w internecie, a może będzie to kompleksowa przebudowa serwisu.

Najważniejsze jest to, że świetnie rozumiecie, że jest to proces złożony, który wymaga podjęcia wielu trudnych decyzji oraz sporej wiedzy technicznej. Oczywiście, niemal każdy z nas może po prostu „postawić stronkę” w sieci. Można w tym celu skorzystać choćby z wielu darmowych kreatorów czy CMS-ów.

Lata naszych doświadczeń pokazują jednak, że taki serwis nie spełni dobrze swojej roli. Istnieje bardzo duże ryzyko, że będzie on źle zoptymalizowany, nie będzie mieć przyjemnej dla oka odbiorcy grafiki, wezwań CTA oraz że nie będzie dobrze wyświetlał się na urządzeniach mobilnych.

Dlaczego jest to takie ważne? Zgodnie z szacunkami, w Polsce już około 70% ruchu w internecie odbywa się z wykorzystaniem smartfonów oraz tabletów. Mają one małe – zwłaszcza w odniesieniu do laptopa czy komputera PC – ekrany, które wymagają zupełnie innej konstrukcji stron oraz menu nawigacyjnego.

Naszym obszarem działania, czyli miastami w których głównie tworzymy strony internetowe są Tychy, Bieruń, Lędziny, Wodzisław Ślaski, Rybnik i Jastrzębie Zdrój. Jeśli jesteś z tych okolic i szukasz strony internetowej, to gwarantujemy indywidualne podejście.

Zobacz, dlaczego tworzenie stron internetowych dla firm z Tychów, Bierunia i Lędzina warto zlecić czarodziejom Xybryzt. Zobacz 3 zasady dobrej strony internetowej.

01

BEZPIECZEŃSTWO

Aby wzbudzić zaufanie Klientów, Twoja strona musi być dobrze zabezpieczona. W tym celu wykorzystamy zaklęcia Two Factor Authentication, PHP7 oraz SSL. Zbudujemy dla Ciebie stronę internetową, korzystając z silnika WordPress. Stawiamy na estetykę i jakość wykonania.

Sprawimy, że Twoja strona internetowa będzie bezpieczna i przejrzysta.

02

UŻYTECZNOŚĆ

Stworzenie przyjaznej i nowoczesnej strony wymaga znajomości WordPress Development. Przydatne funkcje i estetyczny wygląd zapewnimy dzięki User Experience, wykorzystując języki CSS i HTML. Tworzymy strony internetowe w oparciu o naszą wiedzę IT i Twoje doświadczenie branżowe.

Sprawimy, że Klienci znajdą na Twojej stronie wszystko to, czego potrzebują.

03

OPTYMALIZACJA

Wiemy, że bardzo ważne jest pozycjonowanie, a także analiza i jakość treści, jakie pojawiają się na stronie. Jako jedna z pierwszych firm w regionie oferujemy Ci usługę tworzenia profesjonalnych publikacji, które powstają zgodnie z wytycznymi SEO.

Zwiększa to Twoją szansę na znalezienie się na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwarki Google.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Serwis Odry Wodzisław

www.odra.wodzislaw.pl

 • Pracowaliśmy przy tworzeniu serwisu Odry Wodzisław – klubu piłkarskiego występującego przez 14 lat w Ekstraklasie.

Sklep online z Sorbentem ER1

www.sorbenter1.pl

 • Zbudowaliśmy i wypromowaliśmy w Internecie sklep online z Sorbentem ER1 – produktem zmniejszającym smog.

Portal gastronomiczny

www.managero.pl

 • Zaprojektowaliśmy stronę internetowe dla Managero – jednego z największych portali gastronomicznych w Polsce.

Profesjonalne strony internetowe – po czym poznać wiarygodnego partnera?

Nasza usługa strony internetowe dla firm z Tychów dzieli się na 3 etapy.

01

Rozmowa z klientem

Tworzenie stron WWW w Tychach i okolicach to zadanie, które nie różni się zbytnio od tego, jakie oferują firmy z innych części kraju. Warto jednak pamiętać o tym, że lokalne i regionalne firmy doskonale znają rynek, dzięki czemu mogą przeprowadzić też skuteczną analizę oferty konkurencji.

Na podstawie uzyskanych informacji układamy wzornictwo i obmyślamy strukturę strony internetowe. Nasza wizja ma odzwierciedlać Twoje oczekiwania co do strony internetowej.

02

Wycena strony WWW

Warto pamiętać o tym, że bardzo często kluczowym atutem jest po prostu cena. Firmy z największych miast w kraju często mają odpowiednio wysokie stawki, których życzą sobie za swoją pracę.

Lokalni przedsiębiorcy, zwłaszcza za sprawą odległości oraz znajomości regionalnych realiów, są w stanie zaoferować stronę internetową co najmniej tak samo dobrą w bardzo atrakcyjnej cenie.

03

tworzenie strony internetoweJ

Po akceptacji harmonogramu i oferty przystępujemy do projektowania. Strona internetowa dla Twojej firmy to teraz najważniejsze zadanie w naszej firmie. Aby strona internetowe powstała w kilka dni, poświęcamy jej 100% uwagi. 

W czasie pracy jesteśmy w ciągłym kontakcie. Możemy założyć konwersację na Messangerze, prowadzić rozmowy przez e-mail, telefon lub kontaktować się w inny, dogodny dla Ciebie sposób. Na bieżąco śledzisz postęp prac i możesz zgłaszać uwagi.

Skontaktuj siĘ z nami teraz

Napisz wiadomość: kontakt@xybryzt.pl lub zadzwoń:

605-533-655

XYBRYZT a profesjonalne strony internetowe w Tychach

Skupiamy się na tworzeniu stron WWW w tej części Polski. Stawiamy na personalizowane, elastyczne oferty oraz bardzo szybki czas realizacji projektu.

Stworzymy dla Ciebie zarówno logo, jak i nowoczesny, oparty o najlepsze na rynku rozwiązania, sklep internetowy. Chętnie pomożemy też w stworzeniu całej strony WWW, zarówno dla firmy, jak i dla osób prywatnych czy blogerów.

Rozumiemy, że liczy się nie tylko cena, ale i sza jakość. Wielokrotnie spotykaliśmy się w naszej pracy z klientami, którzy trafili do nas, bo wcześniej chcieli nieco zaoszczędzić. Często okazywało się, że efekt tych „oszczędności” nie był satysfakcjonujący.

STRONY internetoweZAKRES USŁUG

Rozumiemy, że w obecnym internecie bardzo ważną rolę odgrywają też media społecznościowe. Możemy stworzyć dla Ciebie konta w wybranych przez ciebie serwisach, dzięki czemu zyskasz możliwość dotarcia do szerokiego grona klientów z innych miast naszego regionu. Możesz też wykupić u nas usługę prowadzenia takich kont.

Strona Wizytówka

 • Strona oparta o skrypt WordPress
 • Gotowe szablony do wyboru
 • Do 6 podstron
 • Szybki czas realizacji – strona do 3 dni

Strona internetowe

 • Strona oparta o skrypt WordPress
 • Indywidualny projekt dostosowany do Twoich potrzeb i wymagań
 • Do 12 podstron
 • Opieka Administratora

Sklep internetowy

 • Sklep oparty o skrypt WordPress + WooCommerce
 • Prace na sklepie w oparciu o specyfikację podesłaną przez klienta zawierają: konfigurację skryptu, przygotowanie grafiki sklepu, opracowanie 9 podstron, ustawienie 3 produktów + instruktaż dla klienta, budowa wyszukiwarki produktów.

 • Integracja sklepu: płatności online, Facebook, Instagram, opinie Google, mapa Google.

Bezpieczeństwo i najnowsze standardy

Pomożemy Ci nie tylko z projektem, ale i ze wdrożeniem oraz zaimplementowaniem całego serwisu. Jeśli trafiłeś do nas, wpisując w wyszukiwarkę na przykład tekst projektowanie stron WWW Rybnik, to powinieneś wiedzieć, że umieścimy za Ciebie cały projekt na wskazanym serwerze, a także wdrożymy zabezpieczenia, na czele z SSL, dzięki czemu strona będzie dobrze wyświetlała się we wszystkich przeglądarkach.

Optymalizujemy nasze serwisy, sprawiając, że te idealnie skalują się pod urządzenia mobilne. Oznacza to, że Klient będzie mógł kupić coś z Twojego sklepu z dowolnego miejsca na świecie. Nie będzie musiał mieć ze sobą komputera. Wystarczy mu smartfon i połączenie z siecią. Dzięki temu zyskasz szansę na zarobienie większych sum pieniędzy w krótszym czasie.

strony internetowe tychy

Tychy – miasto na południu Polski, graniczące z Katowicami, Lędzinami i Bieruniem. Posiada piękny, nowo wybudowany stadion piłkarski zarządzany przez Tyski Sport. GKS Tychy jest najbardziej znanym klubem z Tychów, który gra w piłkę nożną i hokej na lodzie.

 

Skontaktuj się z namI

bartosz mlotek xybryzt

Bartosz

Opiekun klienta

LUB WYPEŁNIJ FORMULARZ

Polityka prywatności

[Głosów: 1   Average: 5/5]
Call Now Button